PremiumLine
PremiumLine
O NAS

 

 

Sport-Town.pl prawdziwe miasteczko sportów zimowych, w którym miłośnicy szaleństw na białym puchu mają wszystko, czego potrzeba im do spełniania swoich pasji. Bez względu na wiek, bez względu na zasobność portfela, każdy narciarz i snowboardzista znajdzie tutaj coś dla siebie. Prawdopodobnie największy w Polsce wybór rękawic narciarskich, bogata oferta kasków, gogli, czapek, kurtek, spodni narciarskich i snowboardowych, a także niezastąpiona bielizna termoaktywna. Marki takie jak Quicksilver, Roxy, Reima, Reusch, Uvex, Julbo, Buff, Level, ProTec i wiele, wiele innych  – to gwarancja dobrego przygotowania na stok.
Sklep Sport Town zaoferuje Ci również niezbędny asortyment kąpielowy, zaś na chwile przy kominku, wizytę w karczmie lub wycieczkę krajoznawczą, najlepsza będzie dla Ciebie oferta strojów codziennych/fashion, dostępnych również w Sport Town.
 

Nasza profesjonalna obsługa gwarantuje Tobie fachowe porady i doskonałą zabawę podczas wyboru idealnego wyposażenia i stroju na narty, snowboard, do termy i na co dzień.

 

SKLEP STACJONARNY - zobacz

 

 

Zapisz się do newslettera

Kategorie